Previous panel_left_over panel_right_over  Next
   

Nezakoniti prelasci državne granice po državljanstvu
   Zatečeni na graniciZatečeni u blizini graniceZatečeni u dubini teritorijaPrihvaćeni od policije druge držžave
Držžavljanstvo2015.+/- %
Afganistan386-0,5245309811
Albanija380-9,75886129107
Alžžir12-90,60327
Bangladešš25-76,611950
BIH171-8,620597316
Eritreja1-99,60001
Maroko11-69,42252
Pakistan66-66469101
Sirija104189,36178430634
Somalija24-73,3124-8
Srbija78-24,31144167
Sudan3-94,31--2
Tunis4-86,712-1
Turska58-13,41117218
Ostale136628,542235629840
Ukupno3759-41464768998273